Strona główna/Oferty Pracy/Team Leader IT

Team Leader IT

Numer referencyjny: TL/JW
lokalizacja
śląskie / Żory
kategoria
Team Leader

Obowiązki:

  • koordynowanie pracy i zarządzanie kilkuosobowym zespołem IT,
  • zapewnienie dostępności systemów informatycznych, aplikacji, komponentów infrastruktury i usług,
  • administracja, konfiguracja i monitoring infrastruktury serwerów Windows zarówno w środowisku fizycznym jak i wirtualnym,
  • bieżąca administracja, konfiguracja oraz rozwój infrastruktury IT oraz systemów IT,
  • wdrażanie wymagań bezpieczeństwa IT, oraz dalszy rozwoju standardów bezpieczeństwa IT,
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie IT,
  • minimum 2 letnie doświadczenia na stanowisku związanym z koordynowaniem i zarządzaniem obszarami
  • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • doświadczenie w zarządzaniu infrastrukturą IT (sieci/serwery/systemy),
  • Umiejętność administrowania serwerami Microsoft Windows,
  • Znajomość kluczowych technologii dotyczących zagadnień sieciowych,
  • Umiejętność administracji bazami danych Oracle,
  • Znajomość podstaw programowania za pomocą PHP, C # - mile widziana.

  • możliwość tworzenia oraz kreowania nowych pomysłów i rozwiązań,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie składające się z podstawa i systemu premiowego,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy,
  • kompleksowy system szkoleń (także za granicą).

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy

wszystkie oferty 355