Strona główna/Oferty Pracy/Windows administrator

Windows administrator

Numer referencyjny: WD / KAT / KL
lokalizacja
śląskie / Katowice
Windows, Specjalista ds. Wsparcia Technicznego/ Helpdesk/ Serwis

O pracodawcy

Nasz klient, globalny dostawca usług IT, w związku z rozwojem firmy i poszerzeniem portfolio swoich klientów, do swojego SSC/ ITO w Polsce poszukuje obecnie osób na stanowiska eksperckie i seniorskie związane z administracją systemów oraz aplikacji. Firma oferuje możliwość wzięcia udziału w różnych projektach m.in dla klientów z branży farmaceutycznej.

Obowiązki:

  •  zapewnienie drugiej i trzeciej linii wsparcia dla incydentów, okien serwisowych, zleceń i wdrażanie infrastruktury klienta,
  • podejmowanie interwencji w przypadku incydentów na produkcyjnych środowiskach,
  • udział w rozwoju infrastruktury klienta,
  • przygotowywanie wewnętrznej dokumentacji np. wewnętrznych procedur,
  • komunikacja bezpośrednio z klientem w przypadku incydentu lub zmiany.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego (poziom min. B2),
  • doświadczenie w administracji serwerami Windowsa (od wersji 2003 do 2016),
  • doświadczenie w administrowaniu systemami operacyjnymi Windows 8 oraz Windows 10,
  • bardzo dobra znajomość Active Directory oraz Azure Activ Directory,
  • Znajomość oprogramowania do wirtualizacji (VMware Horizon View, Citrix),
  • projektowanie, wdrażanie, planowanie, zarządzanie i konfigurowanie produktu SCCM (System Center Configuration Manager),
  • znajomość rozwiązań chmurowych (platformy np. Azure, frameworki np. Cloud governance),
  • pisanie skryptów, znajomość podstaw automatyzacji procesów.

  •  praca w zespole profesjonalistów oraz stały rozwój w międzynarodowych, ciekawych projektach IT,
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej,
  • dostęp do platformy benefitów,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • dofinansowanie do przedszkola lub żłobka,
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, udział w konferencjach,
  • możliwość poszerzania wiedzy w pracy z najnowszymi technologami i zdobywanie profesjonalnych certyfikatów,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • uczestniczenie w kursach językowych.

wszystkie oferty 517