Strona główna/Poznaj Arche/O Arche Consulting

O Arche Consulting

Firma Arche Consulting jest tworzona przez ludzi z pasją, łączących wiedzę i doświadczenie uzyskane dzięki kilkuletniej praktyce w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych, doradczych i szkoleniowych dla różnorodnych pod kątem wielkości i kapitału firm.

Siedziba główna znajduje się w Katowicach. W 2012 roku otworzyliśmy biuro we Wrocławiu, a w związku z ciągłym rozwojem planujemy otwarcie kolejnych biur lokalnych. Obszar naszych działań obejmuje teren całej Polski oraz zagranicę (prowadziliśmy projekty rekrutacyjne m.in. w Brazylii, Chinach, Rosji, Serbii, Czechach, Niemczech, we Francji i Włoszech).

Jesteśmy polską firmą, dzięki czemu znamy nasz rodzimy rynek pracy od podszewki. Nie mniej indywidualne doświadczenie naszych pracowników sprawia, że posiadamy także cenną wiedzę o rynkach zagranicznych. Nasze kwalifikacje pozwalają na szybkie reagowanie i dostosowywanie się do wszelkich wymagań stawianych nam przez Klientów.

W swoich codziennych obowiązkach kierujemy się naczelnymi wartościami, którymi są:

ELASTYCZNOŚĆ: naszym celem jest podążanie za potrzebami biznesowymi naszych Klientów, nawet jeśli wymaga to podjęcia dodatkowych działań poza naszymi standardowymi metodami i narzędziami pracy.

SKUTECZNOŚĆ: jesteśmy skoncentrowani na realizacji celów naszych Klientów, wykorzystując najbardziej efektywne metody naszych działań.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ: traktujemy poważnie swoje zobowiązania i nie obiecujemy rzeczy niemożliwych. Wiemy jak ważna dla naszych Klientów jest profesjonalna współpraca.

Jesteśmy częścią grupy spółek ARCHE, w ramach których oferujemy naszym Klientom usługi również w innych obszarach HR:

ARCHE ProCare

specjalizuje się w rekrutacji personelu opiekuńczego nad osobami starszymi.

Więcej o ARCHE ProCare

ARCHE Solutions

specjalizuje się w rekrutacjach Kandydatów z zagranicy oraz wsparciu procesu legalizacji zatrudnienia obcokrajowców.

Więcej o ARCHE Solutions

Logotypy FE RP Śląskie UE
do góry