Strona główna/Oferty Pracy/AP/AR/GL Accountant

AP/AR/GL Accountant

Numer referencyjny: AC/KATO/KK
lokalizacja
śląskie / Katowice
kategoria
Księgowość

Obowiązki:

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi oraz podatkowymi
  • Wykonywanie księgowań oraz działań związanych z miesięcznym oraz rocznym okresem rozliczeniowym
  • Sporządzanie raportów finansowych na potrzeby przełożonego
  • Poszukiwanie oraz wdrażanie optymalizacji pracy działu księgowego
  • Kontakt w języku angielskim z zagranicznymi oddziałami oraz biurami księgowymi
  • Ciągłe doskonalenie wiedzy w zakresie stanu prawnego i obowiązujących przepisów
  • Monitorowanie zmian przepisów z zakresu rachunkowości i podatków

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze księgowości (AP, AR lub GL)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 (mile widziana znajomość innych j. obcych)
  • Znajomość pakietu MS Office oraz oprogramowania ERP
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wykształcenie kierunkowe o profilu ekonomicznym - mile widziane

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku, dzięki której rozwiniesz swoje zdolności językowe
  • Możliwość pracy w systemie zdalnym lub hybrydowym
  • Profesjonalne wsparcie na etapie wdrożeniowym
  • Możliwość rozwoju wewnętrznego w strukturach firmy w oparciu o rozbudowaną ścieżkę kariery
  • Szeroki wachlarz benefitów - karta Multisport, prywatna opieka medyczna, platforma MyBenefit, dofinansowanie do kursów językowych

wszystkie oferty 1073