Strona główna/Oferty Pracy/AR Accountant with German

AR Accountant with German

Numer referencyjny: ARA/REM
lokalizacja
cała Polska / praca zdalna
Księgowość korporacyjna (SSC / BPO), Księgowy AR / O2C / OtC / ITC

O pracodawcy:

Jedna z wiodących firm w branży technologicznej, oferująca szeroki zakres usług informatycznych i doradczych na skalę globalną, znana z innowacyjnych rozwiązań i wysokiej jakości obsługi klienta.

Obowiązki:

  • analiza przepływu należności - identyfikacja i alokacja płatności oraz wyjaśnianie rozbieżności,
  • rejestrowanie transakcji z wyciągów bankowych i tworzenie potwierdzeń płatności w formie elektronicznej,
  • śledzenie, przetwarzanie i rozwiązywanie problemów związanych z płatnościami,
  • przygotowywanie niezbędnych raportów i zestawień,
  • dopasowywanie sald,
  • aktywne uczestnictwo w procesie zamykania okresu rozliczeniowego.

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze AR (min. 2 lata),
  • znakomita znajomość języka niemieckiego  (min. C1),
  • dobra znajomość pakietu MS Office - zwłaszcza programu Excel,
  • doświadczenie w obsłudze systemu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętności analityczne do pracy z danymi oraz umiejętności interpersonalne w kontakcie z klientem,
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia lub rachunkowość i finanse).

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pełne wsparcie w realizacji na wszystkich etapach rozwoju,
  • pakiet dodatkowych świadczeń takich jak: prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie,
  • rozwijanie umiejętności językowych w środowisku międzynarodowym,
  • rozwój zawodowy w obszarze rachunkowości,
  • możliwość podejmowania coraz bardziej odpowiedzialnych ról.

wszystkie oferty 819