Strona główna/Oferty Pracy/Administrator Serwerów

Administrator Serwerów

Numer referencyjny: ASP/AL
lokalizacja
śląskie / Tychy
kategoria
Administrator, Specjalista IT

O pracodawcy:

 Rekrutacja prowadzona do międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Tychach

Obowiązki:

  • zapewnienie sprawnego działania serwerów Windows, MS SQL, systemów produkcyjnych ,
  • nadzór i zarządzanie środowiskiem VMware,
  • instalacja, konfiguracja i aktualizacja oprogramowania,
  • nadzór nad systemem archiwizacji danych,
  • udział w projektach informatycznych wspierających procesy biznesowe,
  • optymalizacja istniejących rozwiązań informatycznych.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • znajomość zagadnień serwerowych,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność.

  • mozliwość dodatkowych premii: efektywnościowa, urlopowa, świąteczna, dodatek frekwencyjny,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pakiet benefitów pozapłacowych: opieka medyczna, Multisport, Centrum Rekreacji i Kultury, ubezpieczenia grupowe, transport do pracy,
  • mozliwość częściowej pracy zdalnej,
  • elastyczny czas pracy.

wszystkie oferty 902