Automatyk

Numer referencyjny: AT/DG/GP
lokalizacja
śląskie / Dąbrowa Górnicza
kategoria
Automatyk / Robotyk

Obowiązki:

  • zapewnienie ciągłości procesu produkcji poprzez bieżące naprawy i diagnostykę maszyn produkcyjnych,
  • wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji parku maszynowego od strony automatyki,
  • przeprowadzanie zaplanowanej konserwacji zapobiegawczej w odniesieniu do całego wyposażenia obiektu,
  • usuwanie awarii,
  • diagnozie i usuwaniu usterek i awarii w maszynach opartych na PLC,
  • realizacja prac związanych z prewencyjnym utrzymaniem ruchu,
  • bieżące i planowe konserwacje urządzeń instalacyjnych i sieci utrzymania ruchu,
  • naprawa i montaż maszyn i urządzeń pod względem elektrycznym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (automatyka, robotyka, elektryka, mechatronika, mechanika i budowa maszyn lub pokrewne),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w pracy w dziale utrzymania ruchu - min. 2 lata,
  • doświadczenie w diagnozie i usuwaniu usterek w maszynach opartych na PLC, a także programowaniu oraz programowaniu systemów napędowych,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • dyspozycyjność do pracy w zmianowym systemie czasu pracy,
  • uprawnień SEP.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • dodatek relokacyjny i zakwaterowanie,
  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
  • otwartą i przyjazną atmosferę,
  • możliwość rozwoju poprzez specjalistyczne szkolenia i kursy,
  • system nagród kwartalnych,
  • prywatną opiekę medyczną dla pracownika oraz członków jego rodziny,
  • ubezpieczenie na życie,
  • świadczenia socjalne (dofinansowanie do świąt),
  • program rekomendacji dla pracowników,
  • możliwość udziału w wolontariacie pracowniczym na rzecz lokalnej społeczności.

wszystkie oferty 1073