BI Developer

Numer referencyjny: BD/WCH
lokalizacja
mazowieckie / Warszawa
kategoria
Power BI Developer

O pracodawcy:

Nasz klient jest wiodącym operatorem w dedykowanej logistyce kontraktowej dla branży retail (spożywczy i specjalistyczne sieci handlowe), odzieżowej, kosmetycznej, dóbr luksusowych, FMCG i e-commerce. Zapewnia klientom pełne wsparcie w efektywnym zarządzaniu w ramach łańcucha dostaw. Firma obsługuje w Polsce klientów w 15 centrach logistycznych, posiada też 3 oddziały transportowe. Obecnie firma zatrudnia ok. 5 tys. osób.

Obowiązki:

  • opracowywanie wskaźników KPI,
  • umiejętność uchwycenia potrzeb rozwojowych z interesariuszami biznesowymi (zespołami wewnętrznymi i klienckimi),
  • zrozumienie i właściwa ocena potrzeby zapewnienia odpowiedniego wskaźnika KPI,
  • budowanie przepływu z bazy danych do datawarehouse do restytucji BI (Talend, Snowflake),
  • opracowywanie, testowanie, dokumentowanie i prezentowanie nowych wskaźników KPI użytkownikom biznesowym,
  • upewnianie się, że ewolucja wskaźników KPI jest na dobrej drodze do planowania: dostarczanie na czas i identyfikacja rozwiązania ograniczającego ryzyko w przypadku opóźnienia,
  • zapewnienie spójności na poziomie globalnym, regionalnym i lokalnym,
  • zapewnienie wsparcia zespołom wewnętrznym i klienckim: wsparcie, plan treningowy itp.
  • upewnienie się, że aplikacje w jego zakresie działają i są zoptymalizowane,
  • przyczynianie się do ewolucji planu działania platformy danych: ulepszanie obecnej platformy danych i wdrażanie najlepszych praktyk,
  • przyczynianie się do demokratyzacji wykorzystania danych jako siły dla biznesu.

Wymagania:

  • wykształcenie w zakresie informatyki lub business intelligence,
  • ponad 2 lata doświadczenia w zakresie narzędzi analizy biznesowej: Talend, Snowflake, Qlik Sense, Power BI,
  • umiejętność zrozumienia  modelowania z wieloma źródłami i wieloma regułami biznesowymi,
  • język angielski -poziom komunikatywny w mowie i piśmie,
  • umiejętność sprawnego przyswajania wiedzy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz umiejętność ustalania priorytetów,
  • umiejętność interakcji zarówno z zespołami operacyjnymi, jak i technicznymi,
  • umiejętności organizacyjne: zdolność do planowania, przewidywania i ostrzegania w przypadku opóźnienia,
  • sprawność w działaniu, pragmatyzm, otwartość do nawiązania kontaktu w relacji biznesowej.

  • umowa o pracę (pierwsza umowa okres próbny, kolejna do uzgodnienia, ale na czas określony),
  • zapewniona : prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, opieka sportowa,
  • brak dress code'u,
  • parking dla pracowników,
  • praca hybrydowa ( w pierwszym etapie rozpoczęcia współpracy stacjonarnie).

wszystkie oferty 1194