Strona główna/Oferty Pracy/Business Development Manager

Business Development Manager

Numer referencyjny: BD/EF
lokalizacja
mazowieckie / Pruszków

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych i utrzymywanie relacji z obecnymi Klientami,
  • tworzenie i negocjacje ofert handlowych,
  • przygotowywanie kosztorysów,
  • realizacja indywidualnie wyznaczanych planów sprzedażowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży, pozyskiwaniu Klientów, oraz nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji handlowych,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji pracy tymczasowej,
  • wysoka motywacja i nastawienie na osiągnięcie celów,
  • otwartość na nowe wyzwania biznesowe,
  • pro-aktywność,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • prawo jazdy kat. B.

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników sprzedażowych,
  • samodzielne, rozwojowe stanowisko,
  • odpowiednie narzędzia do pracy - samochód, telefon, komputer,
  • wybór formy zatrudnienia (B2B, Umowa o Pracę).

wszystkie oferty 922