Strona główna/Oferty Pracy/Collection Specialist with German

Collection Specialist with German

Numer referencyjny: CSG/DS
lokalizacja
śląskie / Katowice
Windykacja, Specjalista ds. Windykacji / Debt Collection Specialist, Customer Service Advisor SSC / BPO

O pracodawcy:

Naszym klientem jest czołowa jednostka certyfikująca na rynku usług certyfikacyjnych i badawczych w Polsce. Firma jest częścią międzynarodowego koncernu, który jest dostawcą różnego rodzaju usług dla przemysłu na świecie.

Obowiązki:

  • dokładny i terminowy przegląd otwartych rachunków pod kątem działań windykacyjnych,
  • przeglądanie i monitorowanie przypisanych kont oraz wszystkich odpowiednich raportów dotyczących monitów i windykacji,
  • przygotowywanie różnych raportów windykacyjnych, przeprowadzanie uzgodnień i gromadzenie dokumentacji pomocniczej,
  • wykonywanie połączeń wychodzących oraz maili dotyczących płatności,
  • prowadzenie i dostarczanie wszelkiej niezbędnej dokumentacji przydatnej do działań windykacyjnych,
  • wspieranie działu należności i skarbu w dopasowywaniu płatności i badaniu wszelkich różnic w rachunkach,
  • zapewnianie terminowych działań następczych w zakresie ustaleń dotyczących płatności,
  • prowadzenie komunikacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • wykonywanie raportów okresowych,
  • stałe doskonalenie swoich umiejętności i aktualizowanie swojej wiedzy.

Wymagania:

  • płynna znajomość języka niemieckiego (min. C1),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1),
  • biegłość w obsłudze MS Office (szczególnie Excel),
  • wysoki poziom zdolności komunikacyjnych i analitycznych,
  • mile widziana znajomość programu SAP,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na warunkach umowy o pracę,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w księgowości (również na poziomie juniorskim),
  • pracę w trybie hybrydowym (1 dzień w tygodniu w trybie stacjonarnym w Katowicach),
  • profesjonalne wsparcie ze strony bardziej doświadczonych współpracowników i przełożonych,
  • pracę w międzynarodowym środowisku, dzięki której poprawisz swoje zdolności językowe,
  • pakiet świadczeń: prywatna opieka medyczna, Grupowe Ubezpieczenie na Życie, karta sportowa, bony podarunkowe na specjalne okazje, dofinansowanie do nauki języków.

wszystkie oferty 917