Strona główna/Oferty Pracy/Consolidation Lead

Consolidation Lead

Numer referencyjny: EFK/WAW/PB
lokalizacja
mazowieckie / Warszawa
kategoria
Księgowość

Obowiązki:

  • Zarządzanie procesem sporządzania jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych zgodnie z polską ustawą o rachunkowości oraz MSSF.
  • Weryfikacja i aktualizacja pakietów konsolidacyjnych pod kątem zgodności z polityką Grupy i MSSF.
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi - sporządzanie raportów, zestawień oraz przygotowywanie odpowiedzi i wyjaśnień.
  • Aktualizacja polityki rachunkowości/zasad konsolidacji w Grupie.
  • Tworzenie i aktualizacja procedur księgowych.
  • Udział w procesie automatyzacji narzędzi do konsolidacji.
  • Kierowanie zespołem ds. raportowania.
  • Inne zadania zlecone przez Przełożonego.

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w sporządzaniu sprawozdań skonsolidowanych.
  • Dobra znajomość zagadnień księgowych (ustawa o rachunkowości i MSSF) oraz umiejętność ich praktycznego zastosowania.
  • Praktyczna znajomość sporządzania sprawozdań finansowych.
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i interpersonalne.
  • Odpowiedzialność i zdolność do samodzielnego rozwiązywania postawionych zadań.
  • Umiejętność budowania relacji i inicjatywa w działaniu.
  • Umiejętności menadżerskie - prowadzenie małego zespołu.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację i raportowanie - warunek konieczny!
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel.
  • Znajomość aplikacji księgowych i raportowych Microsoft Dynamics NAV / Business Central.

Nasz Klient oferuje:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie nauki języków.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Jeden krótszy dzień pracy.

wszystkie oferty 795