Strona główna/Oferty Pracy/Dynamics 365 Specialist

Dynamics 365 Specialist

Numer referencyjny: MS/KC
lokalizacja
cała Polska / praca zdalna
kategoria
Inne, MS Dynamics / Axapta CRM

O pracodawcy:

Celem projektu jest wdrożenie i dostosowanie Microsoft Dynamics 365 CRM, aby zwiększyć efektywność zarządzania relacjami z klientami, poprawić procesy sprzedaży, obsługi klienta oraz raportowania w firmie z branży finansowej.

Na stanowisku Specjalisty Microsoft Dynamics 365 CRM będziesz odpowiedzialny za wdrażanie, dostosowywanie i wspieranie rozwiązań Microsoft Dynamics 365 CRM. Twoje zadania będą obejmować zarówno techniczne aspekty konfiguracji i integracji systemu, jak i wsparcie użytkowników oraz optymalizację procesów biznesowych.

Obowiązki:

  •  wdrażanie i dostosowywanie rozwiązań Microsoft Dynamics 365 CRM zgodnie z wymaganiami klientów,
  • projektowanie i konfiguracja interfejsów użytkownika, pól danych, procesów biznesowych i reguł przepływu pracy,
  • tworzenie i utrzymywanie raportów oraz pulpitów nawigacyjnych za pomocą Dynamics 365 i Power BI,
    zapewnienie wsparcia technicznego i rozwiązywanie problemów związanych z Dynamics 365,
  • współpraca z zespołami projektowymi i klientami w celu zapewnienia terminowego dostarczenia rozwiązań,
  • projektowanie i implementacja integracji Dynamics 365 z innymi systemami używanymi przez klientów.

Wymagania:

  •  min. 4-letnie doświadczenie z Microsoft Dynamics 365 CRM, w tym konfiguracja portalu i raportowanie,
  • dobra znajomość architektury, funkcjonalności i integracji Microsoft Dynamics 365,
  • znajomość Microsoft Power Platform (Power Apps, Power Automate i Power BI),
  • mile widziana znajomość języków programowania, takich jak C#, .NET, JavaScript i HTML,
  • umiejętność rozwiązywania problemów związanych z Microsoft Dynamics, Portalem i SSIS,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,
  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielnego zarządzania projektami,
  • zaawansowana znajomość j. angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

wszystkie oferty 920