Strona główna/Oferty Pracy/ERP Support Engineer

ERP Support Engineer

Numer referencyjny: ESE/RM
lokalizacja
podkarpackie / Stalowa Wola
kategoria
SAP CRM

Obowiązki:

  • zarządzanie i administrowanie systemami ERP (Enterprise Resource Planning) i WMS (Warehouse Management System) w zakresie zarządzania produkcją, magazynem i łańcuchem dostaw oraz obsługi księgowej,
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi w zakresie realizacji nowych projektów związanych z zarządzaniem produkcją,
  • nadzór nad aktualizacjami i modyfikacjami systemów ERP i WMS,
  • optymalizacja procesów biznesowych,
  • udział w pracach globalnego zespołu architektury platform ERP/WMS,
  • zaawansowane raportowanie,
  • zarządzanie konfiguracją użytkowników i licencjami,
  • wsparcie oraz szkolenia użytkowników systemów ERP i WMS,
  • nadzór i konfiguracja stanowisk roboczych systemu WMS (tablety, czytniki i drukarki kodów kreskowych).

Wymagania:

  • minimum pięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu systemami ERP (Microsoft Navision, Business Central, Dynamics AX/365 lub równoważnym globalnym systemem ERP),
  • praktyczna znajomość systemów WMS i MRP (Material Requirements Planning) w zarządzaniu produkcją,
  • znajomość Microsoft SQL Server, Microsoft Server, Active Directory oraz PowerBI,
  • znajomość zasad rachunkowości i księgowości,
  • kwalifikacje informatyczne lub udokumentowane doświadczenie,
  • podstawowe zrozumienie infrastruktury systemów informatycznych i aplikacji użytkowych,
  • biegłą znajomość języka polskiego i angielskiego (w mowie i piśmie) z umiejętnością komunikowania zagadnień technicznych kolegom nietechnicznym,
  • wykazywanie się profesjonalnym i godnym zaufania zachowaniem oraz umiejętnością rozwiązywania problemów,
  • orientację na zadania i cele z pozytywnym nastawieniem,
  • chęć bycia proaktywnym i zapewnienia doskonałej obsługi użytkowników.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • ciekawe stanowisko z różnorodnymi zadaniami i możliwościami ciągłego rozwoju,
  • możliwość pracy hybrydowej (częściowo zdalnie),
  • inicjatywę, odpowiedzialność i możliwość wnoszenia własnych pomysłów,
  • ciągłe uczenie się od doświadczonych kolegów,
  • nowoczesne środowisko pracy i bardzo dobrą atmosferę w zespole,
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
  • dofinansowanie do szkoleń językowych,
  • dofinansowanie do szkoleń i kursów technicznych,
  • pakiet relokacyjny.

wszystkie oferty 902