Strona główna/Oferty Pracy/Elektromechanik

Elektromechanik

Numer referencyjny: EL/B/MR
lokalizacja
śląskie / Bieruń

O pracodawcy:

Obowiązki:

  • przestrzeganie przepisów BHP i zakładowych standardów bezpieczeństwa, jak również zgłaszanie wszelkich zagrożeń,
  • utrzymywanie maszyn i urządzeń produkcyjnych w pełnej gotowości eksploatacyjnej w celu zapewnienia realizacji założonego planu produkcji,
  • wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń według ustalonych harmonogramów,
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń oraz wdrażanie nowych rozwiązań technicznych zapobiegających awariom , wykonywanie kart analiz awarii,
  • wykonywanie regulacji i ustawień urządzeń zapewniających prawidłową ich eksploatację,
  • uczestniczenie w ustalaniu planów remontów maszyn i urządzeń,
  • praca w systemie zmianowym.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie - kierunek techniczny (profil elektryczny)
  • znajomością specyfiki eksploatacji, napraw maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki, elektryki i automatyki oraz podstaw pneumatyki,
  • odpowiedzialność,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV lub 20 KV.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę od zaraz,
  • system premiowy,
  • pakiet benefitów,
  • kartę multisport, treningi i zawody biegowe oraz zajęcia na hali sportowej,
  • ubezpieczenie na życie,
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie wypoczynku dziecka,
  • prezenty świąteczne dla pracowników i ich dzieci,
  • możliwość skorzystania z dowozów pracowniczych,
  • możliwość szkoleń i rozwoju.

wszystkie oferty 1191