Strona główna/Oferty Pracy/Elektromechanik

Elektromechanik

Numer referencyjny: AUT/CZ/GP/O
lokalizacja
śląskie / Częstochowa

Obowiązki:

  • serwis parku maszynowego - usuwanie awarii i niezgodności,
  • realizacja przeglądów okresowych maszyn,
  • modyfikacje maszyn.
  • zapobieganie, diagnozowanie, ocena i usuwanie przyczyn usterek technicznych,
  • nadzór nad bezpieczeństwem energetycznym (utrzymanie ciągłej dostępności mediów na potrzeby procesu produkcyjnego i całego zakładu).

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych, rysunku technicznego,
  • znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,
  • posiadanie aktualnych uprawnień SEP gr 1 E do 1kV, mile widziane powyżej 1kV oraz gr 2 i 3,
  • mile widziana znajomość automatyki (sterowniki PLC),
  • chęć pracy w systemie 3 zmianowym.

  • ciekawa praca w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się koncernie produkcyjnym o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazna atmosfera pracy w międzynarodowym środowisku,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • system premiowy,
  • bogaty pakiet świadczeń (między innymi opieka medyczna, sport i rekreacja),
  • szkolenia wewnętrzne przygotowujące do pracy na oferowanym stanowisku,
  • możliwość dalszego rozwoju i awansu.

wszystkie oferty 1073