Strona główna/Oferty Pracy/Elektronik Utrzymania Ruchu

Elektronik Utrzymania Ruchu

Numer referencyjny: EUR/BB/MT
lokalizacja
śląskie / Bielsko-Biała
kategoria
Elektronik

Obowiązki:

  • dokonywanie napraw elektronicznych maszyn i urządzeń w oparciu o dokumentację techniczną,
  • wykonywanie planowych przeglądów maszyn i urządzeń,
  • kontrola pracy maszyn,
  • ciągła poprawa stanu i pracy maszyn oraz urządzeń w celu zapewnienia wysokich standardów jakościowych,
  • ciągłe podnoszenie kwalifikacji.

Wymagania:

  • wykształcenie elektryczne/elektroniczne,
  • znajomość schematów elektycznych,
  • podstawowa znajomość sterowników PLC będzie stanowić dodatkowy atut,
  • zainteresowanie w zakresie elektroniki i budowy urządzeń elektronicznych oraz napraw w tym zakresie,
  • doświadczenie w naprawie urządzeń elektronicznych,
  • chęć rozwoju,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie czterobrygadowym.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dodatkowe ubezpieczenie NNW,
  • dofinansowanie karty Multisport,
  • paczki świąteczne dla dzieci pracowników,
  • bezpieczne i etyczne środowisko pracy,
  • pracę w firmie o ugruntowanej reputacji w międzynarodowym środowisku,
  • wewnętrzny parking dla pracowników.

wszystkie oferty 850