Strona główna/Oferty Pracy/HR Business Partner

HR Business Partner

Numer referencyjny: HP/EF
lokalizacja
mazowieckie / Warszawa
kategoria
HR Business Partner / Koordynator ds. personalnych

Obowiązki:

  • stworzenie i implementacja polityki personalnej oraz procedur HR dla organizacji,
  • współpraca z Zarządem w celu zrozumienia i wspierania celów biznesowych,
  • zarządzanie zmianą oraz komunikacja zmian w firmie,
  • rozwój kluczowych talentów i zarządzanie procesem oceny pracowniczej,
  • organizacja szkoleń i warsztatów rozwojowych dla pracowników,
  • aktywne uczestnictwo w procesie rekrutacyjnym,
  • analiza danych HR w celu identyfikacji trendów i obszarów do poprawy,
  • współpraca z zespołem ds. wynagrodzeń w kwestiach polityki płacowej,
  • implementacja inicjatyw pracowniczych,
  • przygotowywanie raportów dotyczących kluczowych wskaźników efektywności HR.

Wymagania:

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w tworzeniu i realizacji procesów HR,
  • znajomość aktualnych przepisów kadrowo - płacowych,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
  • pozytywne nastawienie do pracy i budowanie dobrej atmosfery,
  • pomysłowość, kreatywność, chęć poszukiwania nowych rozwiązań i alternatywnych źródeł kandydatów,
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy,,
  • umowę B2B.

wszystkie oferty 795