Strona główna/Oferty Pracy/HR / Payroll Specialist with German

HR / Payroll Specialist with German

Numer referencyjny: PSG/KTW/MAS
lokalizacja
śląskie / Katowice
HR twardy, Kierownik ds. kadr i płac, Specjalista ds. kadr i płac, Payroll Specialist

Obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników tymczasowych delegowanych na rynek niemiecki (300 pracowników)
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy
  • Przeprowadzanie rozliczeń płacowych (wynagrodzenia, urlopy, zwolnienia lekarskie, potrącenia)
  • Sporządzanie dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia (umowy, aneksy, wypowiedzenia, świadectwa pracy)
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Specjalisty ds. Kadr i Płac lub podobnym
  • Znajomość niemieckiego prawa pracy i rozliczania wynagrodzeń
  • Praktyczna znajomość obsługi MS Excel
  • Dobra znajomość j. niemieckiego (poziom B1/B2)
  • Znajomość programu Enova - mile widziane

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparcie o umowę o pracę.
  • Szkolenia wdrożeniowe do pracy na stanowisku, a później: szkoleń podnoszących kwalifikacje, w tym nauki języków.
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, opieka psychologa, usługi fizjoterapeuty, masażysty, rehabilitanta

wszystkie oferty 1193