Strona główna/Oferty Pracy/Inżynier Procesu

Inżynier Procesu

Numer referencyjny: IPW/WSK
lokalizacja
opolskie / Prudnik
kategoria
Produkcja, Inżynier Procesu, Inżynier Procesu Wtrysku

O pracodawcy

Obowiązki:

  • odpowiedzialność oraz nadzór nad procesem technologicznym – wulkanizacja, wtrysk, cięcie,
  • wsparcie w realizacji szkoleń,
  • optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • nadzór nad implementacją zmian technologicznych,
  • odpowiedzialność za wdrażanie nowych projektów,
  • optymalizacja parametrów pracy wtryskarek i maszyn do cięcia,
  • przygotowanie i nadzór dokumentacji technicznej i procesowej,
  • opracowywanie, nadzorowanie i wdrażanie zmian technologicznych i modyfikacji technicznych,
  • wsparcie działu produkcji i utrzymania w procesie analizy przyczyn awarii.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej,
  • znajomość narzędzi procesowych (Flow Chart, FMEA, Control plan, SPC, MSA).

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami z kraju i zagranicy,
  • wdrożenie na stanowisku oraz mentoring w trakcie pracy,
  • laptop, monitor, akcesoria oraz telefon służbowy,
  • budżet na szkolenia zewnętrzne,
  • dofinansowanie do studiów wyższych,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet socjalny.

wszystkie oferty 1074