Strona główna/Oferty Pracy/Inżynier Produktu/Konstruktor

Inżynier Produktu/Konstruktor

Numer referencyjny: IP/IG
lokalizacja
śląskie / Dąbrowa Górnicza
kategoria
Inżynier Produktu

O pracodawcy:

Naszym Klientem jest firma zajmująca się produkcją komponentów motoryzacyjnych.

Obowiązki:

  • opracowywanie założeń konstrukcyjnych dla nowych aplikacji i produktów wymagających modyfikacji,
  • odpowiedzialność za rozwój, uruchomienie i działanie produktu oraz zgodność z wymaganiami klienta,
  • uzgadnianie wymagań z Klientem oraz opracowywanie dokumentów wymaganych dla fazy rozwoju produktu (2D, 3D, BOM, DFMEA, DVP&R, mapa charakterystyk, GD&T, nadzór nad EV/DV),
  • kontakt z dostawcami w trakcie uruchamiania nowych komponentów,
  • analiza wyników badań kwalifikacyjnych wyrobów oraz analiza konstrukcji wyrobów pod kątem ich optymalizacji i obniżki kosztów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 2 lata praktyki na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole, otwartość na sugestie, umiejętność rozwiązywania problemów,
  • dobra znajomość systemów CAD (Catia, NX) stosowanych w motoryzacji,
  • umiejętność tworzenia i interpretacji dokumentacji 2D,
  • znajomość zagadnień związanych z analizą MES (metoda elementów skończonych), oraz prawidłowej interpretacji wyników tychże analiz, w celu poprawy wyrobu,
  • doskonała znajomość tradycyjnych systemów tolerancji i GD&T (Geometric Dimensioning and Tolerancing),
  • umiejętność wykonywania analiz wymiarowych potrzebnych do definicji tolerancji,
  • dobra znajomość narzędzi: DVP&R (Design Validation Plan and Report), DFMEA (Design Failure Mode Effects Analysis), IATF16949, 5S i Kaizen,
  • znajomość DFA (design for assembly), QFD (quality function deployment) i DOE (design of experiment),
  • dobra znajomość zasad działania mechanizmów, a w szczególności kinematyka i T&E (Travel and Effort),
  • znajomość zarządzania projektem i procedurami związanymi z dokumentacją, która dotyczy obszaru działania.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji,
  • możliwość rozwoju,
  • premie,
  • pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta multisport).

wszystkie oferty 902