Strona główna/Oferty Pracy/Inżynier Produktu/Konstruktor

Inżynier Produktu/Konstruktor

Numer referencyjny: IPK/AO
lokalizacja
dolnośląskie / Lwówek Śląski
kategoria
Inżynier Produktu

O pracodawcy:

  Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży elektronicznej.

Obowiązki:

- programowanie maszyn CNC

- projektowanie przy pomocy AutoCAD / Solid Edge

- tworzenie dokumentacji technicznej

- tworzenie struktury produktu

  • listy materiałowe
  • „flow procesów obróbczych”

- wycena kosztów produkcji

Wymagania:

- wykształcenie techniczne

- znajomość oprogramowania CAD – CAM

- znajomość rysunku technicznego oraz narzędzi pomiarowych

- biegła obsługa pakietu MS Office

- znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego

- mile widziana znajomość programu PN4000 lub TruTops w zakresie programowania CAM

- stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie na podstawie umowy o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji

- praca od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin

- elastyczny czas pracy (układ dnia pracy), home office

- pracę w przyjaznej atmosferze, imprezy integracyjne

- szeroki wachlarz świadczeń socjalnych – pomoc materialna, wczasy pod gruszą, wypoczynek dzieci

  i młodzieży, sport itp.

- serwis kawa/herbata

- miejsce parkingowe

wszystkie oferty 902