Strona główna/Oferty Pracy/Inżynier ds. wtrysku tworzyw sztucznych

Inżynier ds. wtrysku tworzyw sztucznych

Numer referencyjny: IWTS/AO
lokalizacja
dolnośląskie / Wałbrzych
kategoria
Inżynier Procesu Wtrysku

Obowiązki:

  • Wdrażanie i nadzór procesu wtrysku tworzyw sztucznych - uruchomienie maszyn w lokalizacji w Wałbrzychu, ale także wsparcie uruchomiania procesów w lokalizacjach firmy w Rumuni, Meksyku.
  • Zapobieganie niezgodnościom w procesie i produkcie, ustalanie ich przyczyn, uzyskiwanie wyrobu ze zdefiniowanymi wymaganiami, ciągłe doskonalenie procesu.
  • Monitoring technologiczny nad procesem wtrysku tworzyw sztucznych.
  • Kontrola i utrzymywanie optymalnego poziomu produktywności (kluczowe wskaźniki: produktywność, poziom odpadu).
  • Tworzenie dokumentacji procesowej i nadzór nad dokumentacją techniczną w zakresie procesu produkcyjnego.
  • Poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych w zakresie wtrysku.
  • Analiza efektywności wykorzystania parku maszynowego, podnoszenie wydajność pracy oraz dostosowywanie wydajności do potrzeb produkcyjnych.
  • Proponowanie i wdrażanie rozwiązań obejmujących zmiany w procesie produkcyjnym, stałe jego ulepszanie w obszarach: jakości, produktywności, bezpieczeństwa oraz redukcji kosztów.
  • Współpraca przy optymalizacji layout-ów linii produkcyjnych.
  • Udział w międzynarodowym zespole projektowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (Inżynieria procesowa, Technologia i przetwórstwo tworzyw sztucznych, kierunki mechaniczne spokrewnione z przetwórstwem tworzyw sztucznych ).
  • Wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych metodą wtrysku oraz podstaw budowy form wtryskowych.
  • Znajomość obsługi maszyn wtryskowych oraz osprzętu peryferyjnego.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.
  • Analityczny zmysł, umiejętność analizy przypadków i wyciągania wniosków oraz planowania i skutecznego wdrażania zmian.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka niemieckiego.
  • Umiejętność przyswajania wiedzy, otwartość na zmiany.
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zdobyte w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku.
  • Samodzielność, kreatywność w rozwiązywaniu problemów, nastawienie na osiąganie wyników, umiejętność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność pracy w grupie, organizacji pracy oraz komunikatywność.
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Office.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed.
  • Zakładowy Funduszu Świadczeń Socjalnych, dofinansowanie do karty Multisport, kursy j. angielskiego.
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach.
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności.

wszystkie oferty 902