Strona główna/Oferty Pracy/Java Developer

Java Developer

Numer referencyjny: JDR/WM
lokalizacja
łódzkie / Łódź
kategoria
Java

O pracodawcy:

Nasz klient to Project Software House specjalizujący się w tworzeniu oraz wdrażaniu rozwiązań dla biznesu przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii programistycznych oraz autorskich rozwiązań. Współpracuje z jednymi z największych firm programistycznych oraz z branży automotive na świecie.

Obowiązki:

  • tworzenie i rozwój oprogramowania,
  • konsultowanie rozwiązań i dobór technologii niezbędnej do zrealizowania zadania,
  • Code Review,
  • wsparcie techniczne zespołu i uczestnictwo w wyznaczaniu kierunku realizacji zadań,
  • wdrażanie nowych wersji platformy i zgłaszanie modyfikacji,
  • uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów wydajnościowych aplikacji,
  • współtworzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • dobra znajmość Java (8+) oraz Spring Boot,
  • znajomość SOAP, REST i integracji,
  • znajomość relacyjnych i nierelacyjnych baz danych (MySQL, SQL, MongoDB),
  • znajomość zagadnień Clean Code i Clean Architecture,
  • umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów technicznych i błędów projektowych.

Mile widziane:

  • znajomość Kubernetes/Docker,
  • znajomość systemów Linux.

Nasz Klient oferuje:

  • branżowe platformy e-learningowe,
  • budżet rozwojowy,
  • możliwość udziału w konferencjach, szkolenia zewnętrzne i wewnątrzfirmowe,
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych,
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie nauki języków,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • ubezpieczenie na życie,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • elastyczny czas pracy,
  • spotkania integracyjne,
  • dodatkowe świadczenia socjalne,
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru,
  • dofinansowanie wypoczynku.

wszystkie oferty 1073