Strona główna/Oferty Pracy/JavaScript Developer

JavaScript Developer

Numer referencyjny: JS/WCH/GD
lokalizacja
pomorskie / Gdańsk
kategoria
Front-end Developer

O pracodawcy:

Nasz klient specjalizuje się w projektowaniu i konstruowaniu światowej klasy katamaranów żaglowych, motorowych oraz luksusowych jachtów. Osoba na tym stanowisku zajmie się rozwojem stron i aplikacji wewnętrznych firmy w kameralnym kilkuosobowym zespole IT.

Obowiązki:

  • współpraca z marketingiem przy rozwoju strony
  • tworzenie i rozwijanie aplikacji webowych,
  • współpraca z zespołem programistów przy tworzeniu systemów na potrzeby firmy,
  • projektowanie i wdrażanie nowych funkcjonalności,
  • dbałość o zachowanie jakości i sprawnego interfejsu od strony UI/UX.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość HTML5, CSS3, SASS,
  • bardzo dobra znajomość języka JavaScript (ECMAScript 6+),
  • doświadczenie w projektowaniu responsywnych stron (RWD, AWD),
  • umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i samodzielność,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytać dokumentację.

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę stacjonarną,
  • umowa o pracę lub B2B (urlop wliczony),
  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu innowacyjnych projektów,
  • rozwój zawodowy poprzez pracę nad ciekawymi i zaawansowanymi projektami IT,
  • świetną, nieformalną atmosferę pracy,
  • benefity w postaci karty Multisport, ubezpieczenia LuxMed, owocowych wtorków, bezpłatnych porad prawnych,
  • darmowe szkolenia z wykorzystaniem platformy learnignowej,
  • umowę o pracę lub B2B.

wszystkie oferty 1073