Strona główna/Oferty Pracy/Kierownik Działu IT

Kierownik Działu IT

Numer referencyjny: KIT/AP
lokalizacja
śląskie / Łaziska Górne

O pracodawcy:

 Naszym Klientem jest producent pamięci komputerowych.

Obowiązki:

  • zarządzanie zespołem IT,
  • zarządzanie infrastrukturą i oprogramowaniem,
  • zarządzanie bezpieczeństwem danych i informatycznym spółki,
  • planowanie rozwoju i kompleksowa realizacja projektów IT w zakresie infrastruktury oraz systemów biznesowych,
  • nadzór nad zbiorami danych i ich spójnością,
  • nadzór i tworzenie dokumentacji infrastruktury IT,
  • współpraca z dostawcami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem IT min. 5 osobowym,
  • doświadczenie w realizacji projektów IT związanych z architekturą i systemami (w tym systemów ERP, Windows),
  • doświadczenie w administracji aplikacjami i usługami M365,
  • doświadczenie w zakresie zarządzania klastrem i wirtualnymi systemami,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu.

Nasz Klient oferuje:

  • praca w trybie hybrydowym,
  • pakiet sportowy,
  • opieka medyczna,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • pakiet świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń.

wszystkie oferty 795