Strona główna/Oferty Pracy/Kierownik Sprzedaży/KAM

Kierownik Sprzedaży/KAM

Numer referencyjny: KS/PL/JI
lokalizacja
cała Polska / praca zdalna
kategoria
Przedstawiciel Handlowy / KAM

O pracodawcy:

Naszym klientem jest firma, która jest Integratorem i producentem rozwiązań światłowodowych do budowy sieci teletransmisyjnych.

Obowiązki:

  • obsługa segmentu ISP,
  • pozyskanie kontraktów/zamówień związanych z inwestycjami KPO/FERC,
  • utrzymanie wielkości obrotu i marży w obszarach dotychczasowej współpracy,
  • rozszerzenie współpracy w sektorach, w których z obecnymi  Klientami jej nie ma (poszukiwanie nowych linii produktowych i biznesowych).

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B (branża telekomunikacyjna i/lub IT),
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji biznesowych,
  • samodzielność i konsekwencja w planowaniu i realizowaniu celów,
  • wysoki poziom komunikatywności i współpracy w zespole,
  • gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • znajomość procesów/modeli sprzedażowych i znajomość zagadnień z obszaru teletransmisji będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z Operatorami Telekomunikacyjnymi,
  • prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:

  • umowa o pracę lub B2B,
  • premie kwartalne,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • prywatna opieka medyczna,
  • karta Multisport,
  • samochód służbowy.

wszystkie oferty 795