Strona główna/Oferty Pracy/Kontroler jakości

Kontroler jakości

Numer referencyjny: KJ/PM/GP
lokalizacja
mazowieckie / Pruszków

O pracodawcy:

Naszym Klientem jest firma będąca globalnym dostawcą niestandardowych rozwiązań w zakresie opakowań.

Obowiązki:

  • wsparcie w zarządzaniu zintegrowanym systemem jakościowym ISO i BRC,
  • nadzór, kalibracja, ocena sprzętu kontrolno-pomiarowego, nadzór nad elementami ostrymi i przeprowadzanie wewnętrznych audytów jakościowych i BRC,
  • zarządzanie procesem reklamacji wewnętrznych oraz wsparcie w zarządzaniu procesem reklamacji klientów oraz dostawców,
  • szkolenie personelu w ramach zagadnień związanych z szeroko rozumianą jakością oraz BRC,
  • ścisła współpraca z pozostałymi działami (produkcja, CS, Pre-Press) w celu osiągnięcia maksymalnych efektów w trakcie realizowania zamówień,
  • natychmiastowe zgłaszanie przełożonemu rażących odstępstw od normy i zagrożeń oraz wypadków związanych z jakością i BRC,
  • przygotowywanie raportów KPI dla działu jakości,
  • przeprowadzanie testów laboratoryjnych, ocena wyników oraz przygotowanie raportów,
  • monitorowanie systemu zabezpieczenia informacji oraz podjęcie stosownych działań w przypadku wykrycia ewentualnych nieprawidłowości lub naruszeń,
  • nadzór nad prawidłowym działaniem procesu FSC/PEFC.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej i/lub dziale kontroli jakości,
  • dyspozycyjność,
  • zaangażowanie,
  • chęć nauki,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • system premiowy po okresie próbnym,
  • ZFŚS,
  • pakiet medyczny.

wszystkie oferty 819