Strona główna/Oferty Pracy/Koordynator Procesów Kadrowych

Koordynator Procesów Kadrowych

Numer referencyjny: KPK/KO
lokalizacja
dolnośląskie
HR Business Partner / Koordynator ds. personalnych, HR twardy

O pracodawcy:

 Naszym Klientem jest globalne przedsiębiorstwo z branży automotive, które charakteryzuje się wysoką jakością produktów.

Obowiązki:

  • Nadzór nad dokumentacją pracowniczą związaną z rozpoczęciem, przebiegiem i zakończeniem stosunku pracy
  • Zapewnianie zgodności procesów kadrowych z przepisami w zakresie prawa pracy
  • Wsparcie przy aktualizacji i opracowywaniu wewnętrznych regulaminów pracowniczych
  • Zapewnienie przestrzegania przepisów i procedur RODO
  • Monitorowanie polityk w zakresie ochrony danych osobowych
  • Obsługa pracowników w zakresie bieżących spraw kadrowych

Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia jako na samodzielnym stanowisku w obszarze kadrowym
  • bardzo dobra znajomość prawa pracy
  • bardzo dobra wiedza z obszaru RODO
  • doświadczenie we wdrażaniu lub optymalizowaniu procesów kadrowych
  • doświadczenie w pracy projektowej w międzynarodowym środowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność, komunikatywność i proaktywna postawa
  • mile widziana znajomość programu SAP
  • mile widziane doświadczenie w obszarze płacowym pracownika

  • samodzielne stanowisko gwarantujące duże możliwości rozwoju
  • pracę projektową w międzynarodowej organizacji
  • hybrydowy tryb pracy i elastyczne godziny
  • stabilne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • benefity: karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie do obiadów na stołówce, wakacji, dodatki i bony świąteczne

wszystkie oferty 864