Strona główna/Oferty Pracy/Koordynator techniczny

Koordynator techniczny

Numer referencyjny: KT/KR/PU
lokalizacja
małopolskie / Kraków
kategoria
Administrator, Programista, SQL, Specjalista ds. baz danych

Obowiązki:

  • koordynacja techniczna z twórcami oprogramowania i innymi zespołami technicznymi w zakresie nowych wydań i poprawek błędów;
  • pełnienie roli głównego technicznego interfejsu między koordynatorem usług, architektem rozwiązań i obszarem biznesowym;
  • sprawdzanie, walidowanie, wydawanie i w razie potrzeby badanie jakości informacji dostarczanych przez różne narzędzia raportowe ITSM;
  • automatyzacja oraz obsługa procesów CI/CD przy wykorzystaniu GitLab Pipelines;
  • wdrażanie aplikacji w środowiskach DEV i TEST; wspieranie akceptacji wdrożeń i środowisk produkcyjnych.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość produktów Informatica działających w systemie Windows 2012 i/lub Windows 2016;
  • podstawowa znajomość PowerShell i PL/SQL;
  • doświadczenie we wdrażaniu nowych wersji, w tym w testach jednostkowych;
  • znajomość j. angieskiego na poziomie min. B2.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • liczne benefity (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do kursów językowych);
  • jasną i przejrzystą ścieżkę kariery;
  • stabilne zatrudnienie wraz z nastawieniem na długoterminową współpracę;
  • wsparcie na każdym etapie rozwoju Twojej kariery;
  • regularny i profesjonalny pakiet szkoleń;
  • jasno określony zakres obowiązków stanowiskowych;
  • pracę w międzynarodowym środowisku, dzięki której rozwiniesz swoje zdolności językowe;
  • możliwość rozwoju wewnętrznego w strukturach firmy w oparciu o rozbudowaną ścieżkę kariery.

wszystkie oferty 1073