Strona główna/Oferty Pracy/Księgowy/a z j. angielskim w dziale RTR/GL

Księgowy/a z j. angielskim w dziale RTR/GL

Numer referencyjny: SO/ŚL/RTR/NW
lokalizacja
śląskie / Katowice
kategoria
Księgowość, Księgowa, SSC/BPO, Księgowy GL/ R2R/ RtR

O pracodawcy:

  •  Poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Księgowy/a z j. angielskim w dziale RTR/GL dla jednego z naszych największych klientów w woj. śląskim!
  • Praca odbywa się w systemie hybrydowym (80% w formie zdalnej oraz 20% pracy w biurze).
  • Na początku pracy zostanie przeprowadzone pełne szkolenie, które przygotuje cię do roli na przyszłym stanowisku. Z chęcią Poznamy Cię w tym czasie w naszym biurze w Katowicach.

Obowiązki:

  • terminowe wykonywanie zadań w dziale księgi głównej (RTR/GL),
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca,
  • księgowanie wyciągów bankowych i uzgadnianie kont bankowych,
  • księgowanie faktur,
  • uzgadnianie kont księgi głównej,
  • usprawnianie procesów z wykorzystaniem dotychczasowych doświadczeń i zdobytej wiedzy.

Wymagania:

  • doświadczenie w księgowości lub w obszarze finansów,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B1,
  • znajomość MS Excel,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: Finanse, Rachunkowość, Ekonomia),
  • mile widziane doświadczenie pracy korporacyjnej.

Benefity:

  • stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy 8-16 lub 9-17,
  • pracę w trybie zdalnym/ hybrydowym,
  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju w obszarze księgowości,
  • pakiet świadczeń dodatkowych: prywatna opieka medyczna, dostęp do platformy My Benefit, dofinansowanie do karty MultiSport.

wszystkie oferty 902