Strona główna/Oferty Pracy/Manager Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów

Manager Sprzedaży ds. Kluczowych Klientów

Numer referencyjny: MS/EF
lokalizacja
mazowieckie / Warszawa
Business Development Manager, Dyrektor Handlowy, B2B, Kierownik Regionu, B2B, Przedstawiciel Handlowy / KAM, B2B

O pracodawcy:

Prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta, który kompleksowo zajmuje się obsługą firm w zakresie szycia strojów służbowych.

Obowiązki:

  • implementacja i rozwój strategii sprzedażowej zgodnie z celami firmy,
  • planowanie, monitorowanie i kontrola realizacji budżetu sprzedażowego, z uwzględnieniem celów sprzedażowych,
  • aktywne dążenie do osiągania kluczowych wskaźników KPI: realizacja budżetu sprzedaży, obroty, marża, współczynnik konwersji, utrzymanie klienta,
  • aktywne pozyskiwanie Klientów oraz przeprowadzenie negocjacji,
  • utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami kluczowymi,
  • utrzymanie wysokich standardów jakości produktów i usług,
  • nadzorowanie całego procesu sprzedaży z każdym Klientem korporacyjnym, zapewniając profesjonalizm i efektywność na wszystkich etapach,
  • wizyty osobiste u Klientów oraz przeprowadzanie kompleksowych prezentacji produktów dostosowanych do wymagań Klientów korporacyjnych,
  • analiza rynku i konkurencji, identyfikacja trendów oraz dostosowywanie strategii sprzedażowej do zmieniających się warunków,
  • zarządzanie zespołem, organizowanie szkoleń i rozwijanie kompetencji zespołu w zakresie obsługi Klienta oraz produktów marki.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale sprzedaży B2B,
  • mile widziane doświadczenie w branży odzieży biznesowej,
  • znajomość branży, trendów i potrzeb Klientów,
  • umiejętności zarządzania zespołem oraz budowania relacji z Klientami,
  • umiejętność analizy danych rynkowych i dostosowywania strategii sprzedażowej,
  • zdolności komunikacyjne oraz zdolność do podejmowania decyzji,
  • prawo jazdy kat. B,
  • angielski na poziomie min. B2.

Nasz Klient oferuje:

  • pakiet motywacyjny w zależności od osiąganych wyników,
  • możliwość rozwoju kariery w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pracę w inspirującym środowisku, gdzie wartością są innowacje i jakość,
  • umowę B2B,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

wszystkie oferty 917