Strona główna/Oferty Pracy/Mistrz Utrzymania Ruchu

Mistrz Utrzymania Ruchu

Numer referencyjny: MI/SK/KG
lokalizacja
śląskie / Skoczów
kategoria
Kierownik Utrzymania Ruchu

Obowiązki:

  • organizacja i nadzór nad pracą brygady mechaników Utrzymania Ruchu,
  • prowadzenie prac remontowych urządzeń kuźniczych,
  • prowadzenie harmonogramu profilaktyki urządzeń kuźniczych,
  • raportowanie i analiza wykonanych zadań.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe),
  • doświadczenie w obszarze zarządzania produkcją w zakładzie produkcyjnym,
  • znajomość podstaw TPM i PM,
  • bardzo dobra znajomość MS Office.

  • stabilne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę, w zorientowanej na nowoczesne technologie firmie,
  • dynamiczne i pełne szacunku środowisko pracy, dające możliwość wymiany doświadczeń w różnorodnych zespołach,
  • oferujemy pracę w ciekawym technologicznie zakładzie o zmodernizowanym parku maszynowym,
  • okazujemy szacunek wszystkim pracownikom, oferujemy pracę kandydatom w każdej grupie wiekowej, ponieważ potrafimy docenić współpracę międzypokoleniową. Najmłodszy pracownik ma 19 lat, a najstarszy 69 lat,
  • zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie, nagrody jubileuszowe, premie, dodatki, dofinansowanie do wypoczynku, paczki na święta, kolonie dla dzieci, dofinansowanie do nauki,
  • praca w systemie dwuzmianowym.

wszystkie oferty 902