Strona główna/Oferty Pracy/Mistrz Utrzymania Ruchu

Mistrz Utrzymania Ruchu

Numer referencyjny: ME/SK/ZM
lokalizacja
śląskie / Skoczów
kategoria
Mistrz / Brygadzista, Kierownik Utrzymania Ruchu

O pracodawcy:

Przedmiotem działalności Klienta jest produkcja najwyższej jakości odkuwek matrycowych łącznie z obróbką cieplną i mechaniczną dla przemysłu motoryzacyjnego, a także dla armatury, automatyki, lotnictwa oraz budownictwa.

Obowiązki:

  • organizacja i nadzór nad pracą brygady Utrzymania Ruchu,
  • prowadzenie prac remontowych urządzeń kuźniczych,
  • prowadzenie przeglądów profilaktycznych urządzeń kuźniczych,
  • raportowanie i analiza wykonanych zadań.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe),
  • doświadczenie w obszarze zarządzania produkcją/UR w zakładzie produkcyjnym,
  • znajomość podstaw TPM i PM,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 2-zmianowym.

  • stabilne warunki zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę, w zorientowanej na nowoczesne technologie firmie,
  • nagrody jubileuszowe, premie, dodatki, dofinansowanie do wypoczynku, paczki na święta, kolonie dla dzieci, dofinansowanie do nauki,
  • pracę w ciekawym technologicznie zakładzie o zmodernizowanym parku maszynowym.

wszystkie oferty 795