Strona główna/Oferty Pracy/Młodszy Specjalista ds. Produktu (międzynarodowy program (..)

Młodszy Specjalista ds. Produktu (międzynarodowy program rozwojowy)

Numer referencyjny: MSPM/KR
lokalizacja
małopolskie / Kraków
kategoria
Analityk VBA

O pracodawcy

Jesteś osobą analityczną i chcesz rozwijać się w projektach związanych z zarządzaniem produktami w dużej firmie przemysłowej? Jeżeli tak, to poszukujemy właśnie Ciebie do międzynarodowego programu rozwojowego. Przeznaczony jest dla wybitnych, utalentowanych i ambitnych absolwentów oraz początkujących profesjonalistów z całej Europy.

Obowiązki:

  • realizacja oraz wsparcie międzynarodowych projektów dotyczących zarządzania produktami oraz analiza danych,
  • nadzorowanie oraz analiza cen produktów oraz ich marżowości,
  • kooperacja z zespołami wewnątrz organizacji zarówno w Polsce i za granicą,
  • nadzorowanie poprawności danych o produktach w systemach i bazach danych firmy,
  • współpraca przy portfolio produktowym zgodnie z wewnętrzną polityką firmy,
  • ścisłe raportowanie oraz przygotowywanie prezentacji.

Wymagania:

  • absolwent lub student ostatniego roku studiów (pełny wymiar godzinowy),
  • rozwinięte zdolności myślenia analitycznego,
  • znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym, mile widziana znajomość VBA,
  • preferowany język angielski na poziomie C1,
  • kreatywność oraz elastyczność w działaniu,
  • proaktywność, umiejętność współpracy i samodzielność w działaniu,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w dziale zarządzania produktem lub pokrewnym,

gotowość do podróży międzynarodowych w ramach programu rozwojowego

  • możliwość uczestnictwa w interesującym projekcie międzynarodowym oraz stały rozwój w strukturach firmy,
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy oraz kompleksowy pakiet szkoleń wdrażających,
  • możliwość wspierania dodatkowych inicjatyw organizowanych przez dedykowane zespoły projektowe,
  • prywatną opieka medyczna oraz system kafeteryjny,
  • atrakcyjną premię,
  • dodatkowe 3 dni pełnopłatnego urlopu w roku kalendarzowym,
  • dofinansowanie do wakacji,
  • ubezpieczenie grupowe na życie oraz całoroczne ubezpieczenie podróży zagranicznych,
  • możliwość dofinansowania do nauki języków obcych,
  • szkolenia wewnętrzne + dostęp do platformy e-learningowej.

wszystkie oferty 902