Strona główna/Oferty Pracy/Pracownik Obsługi Technicznej

Pracownik Obsługi Technicznej

Numer referencyjny: PO/DE/ZM
lokalizacja
Niemcy / Schwarzheide
kategoria
Technik Utrzymania Ruchu

Rekrutacja prowadzona jest dla Klienta, który zajmuje się projektowaniem i produkcją elementów siedzeń samochodowych. Obecnie poszukujemy pracowników do Działu Utrzymania Ruchu do zakładu produkcyjnego w Schwarzheide, Niemcy.

Obowiązki:

  • eliminowanie nieprawidłowości w działaniu instalacji i ich naprawa,
  • prace konserwacyjne w zakładzie przemysłowym (elektryczne i mechaniczne),
  • lekkie prace konserwacyjne w zakresie inżynierii usług budowlanych,
  • analizowanie błędów i nieprawidłowości w działaniu systemów urządzeń z elementami elektrycznymi, mechanicznymi, hydraulicznymi i pneumatycznymi,
  • drobne instalacje elektryczne.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne, np. mechatronik, mechanik przemysłowy, elektryk, elektryk przemysłowy,
  • pożądane doświadczenie w przeprowadzaniu kontroli SPS,
  • doświadczenie w zakresie hydrauliki i pneumatyki,
  • samodzielność i dokładność w wykonywaniu pracy,
  • duża umiejętność rozwiązywania problemów, również w sytuacjach stresowych.

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • umowę o pracę na warunkach niemieckich,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • 32 dni urlopu rocznie,
  • dodatek wakacyjny i świąteczny,
  • zakładowy program emerytalny i inne świadczenia.

wszystkie oferty 1085