Strona główna/Oferty Pracy/Programista/Automatyk PLC

Programista/Automatyk PLC

Numer referencyjny: A/MK
lokalizacja
dolnośląskie / Jelcz-Laskowice
kategoria
Automatyk / Robotyk

O pracodawcy:

firma produkcyjna z branży Automotive z oddziałem w Oławie.

Obowiązki:

  • programowanie i diagnostyka sterowników PLC (Simens S7) oraz paneli operatorskich,
  • obsługa i diagnostyka robotów przemysłowych Staubli ,
    Fanuc, ABB,
  • udział w projektach modernizacji maszyn produkcyjnych,
  • dokonywanie odbiorów linii produkcyjnych u dostawców zewnętrznych,
  • koordynacja dokumentacji technicznej,
  • udział w fazach budowy i uruchomienia nowych maszyn produkcyjnych.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne (automatyka lub
    elektronika),
  • minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisemną,
  • praktyka w programowaniu sterowników przemysłowych SIEMENS S7 oraz paneli operatorskich,
  • doświadczenie w obsłudze robotów przemysłowych Staubli, Fanuc, ABB,
  • umiejętność czytania schematów eletrycznych oraz pneumatycznych,
  • znajomość systemów wizyjnych Cognex, Omron, Keyence,
  • gotowość do wyjazdów służbowych o charakterze incydentalnym w ramach odbioru linii od dostawcy.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • ubezpieczenie na życie,
  • spotkania integracyjne,
  • brak dress code’u,
  • parking dla pracowników,
  • dodatkowe świadczenia socjalne,
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru,
  • dofinansowanie wypoczynku,
  • dofinansowanie wakacji dzieci,
  • paczki świąteczne,
  • program rekomendacji pracowników.

wszystkie oferty 795