Strona główna/Oferty Pracy/Project Manager ds. Inwestycji

Project Manager ds. Inwestycji

Numer referencyjny: PM/EF
lokalizacja
świętokrzyskie / Ożarów
kategoria
Kierownik Projektu/ Project Manager

O pracodawcy:

Naszym Klientem jest firma działająca na rynku materiałów budowlanych, oferująca szeroki asortyment najwyższej jakości cementów.

Obowiązki:

  • prowadzenie i realizowanie projektów inwestycyjnych, remontowych lub innych przedsięwzięć o podobnym charakterze,
  • wykonywanie koncepcji projektowych, analiz wykonalności i opłacalności projektów,
  • zlecanie, weryfikacja i uczestnictwo w opracowywaniu dokumentacji technicznych,
  • opracowywanie projektów zleceń i umów na roboty inwestycyjne – przy wsparciu działu prawnego,
  • nadzór, koordynowanie i kontrolowanie prac inżynieryjnych w obrębie projektów,
  • opracowywanie i rozliczanie kosztorysów i harmonogramów zadań pod kątem zleconego wykonawstwa,
  • koordynowanie realizacji robót budowlanych, zadań inwestycyjnych zgodnie z wymaganiami BHP zawartymi w rozporządzeniach Prawa Budowlanego i przepisach wewnętrznych obowiązujących w organizacji,
  • prowadzenie korespondencji w sprawach technicznych, rozmów bezpośrednich z przedstawicielami firm zagranicznych,
  • uczestnictwo w rozruchach technologicznych oraz prowadzenie postępowań gwarancyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane: budownictwo, mechanika),
  • 5 – letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi,
  • znajomość teoretyczna i praktyczna zagadnień dotyczących metod prowadzenia projektów,
  • doświadczenie w projektowaniu, mile widziane w zakresie systemów, instalacji, maszyn,
  • mile widziane: uprawnienia w zakresie pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie, polegających na projektowaniu i kierowaniu robotami budowlanymi bez ograniczeń, w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację ustną i pisemną, w tym w zakresie języka technicznego (poziom min. B2),
  • dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Project, MS Office, AutoCAD - atutem będzie znajomość systemu SAP,
  • umiejętność pracy w zespole, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • zaangażowanie oraz rzetelność i terminowość w realizacji zadań,
  • umiejętności ustalania priorytetów oraz organizacji pracy własnej,
  • samodzielność oraz inicjatywa w działaniu.

  • możliwość realizacji ciekawych zadań i projektów w środowisku produkcyjnym,
  • okazję do współpracy z zespołem profesjonalistów z różnych zespołów,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i wsparcie na etapie wdrożenia,
  • możliwość rozwijania i doskonalenia kompetencji zawodowych poprzez udział w szkoleniach merytorycznych oraz ogólnorozwojowych,
  • pakiet benefitów m.in. dofinansowanie do wypoczynku, opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • przyjazną atmosferę w pracy.

wszystkie oferty 1073