Strona główna/Oferty Pracy/Reporting & Budgeting Manager

Reporting & Budgeting Manager

Numer referencyjny: RBM/DU
lokalizacja
śląskie / Chorzów
kategoria
Finanse

Obowiązki:

  • koordynowanie prac związanych z przygotowywaniem budżetu rocznego jak również jego okresowych rewizji na poziomie Site i raportowanie postępu do Site Controllera,
  • zapewnienie prawidłowości procesu zamknięcia miesiąca w systemie księgowym (SAP),
  • wspieranie wszystkich działów w zakresie bieżących analiz oraz udzielania informacji finansowych,
  • odpowiedzialność za zapewnienie kompletności i prawidłowości struktury kosztów na koniec miesiąca na poszczególnych wydziałach,
  • analiza miesięcznych kosztów poszczególnych centr kosztowych.

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze controlingu (preferowane doświadczenie przy budowaniu schematów kalkulacji stawek godzinowych, ustalaniu kluczy alokacyjnych dla kosztów pośrednich),
  • znajomość angielskiego w stopniu umożlwiającym swobodną komunikację,
  • znajomość podstaw rachunkowości i księgowości,
  • doświadczenie przy zarządzaniu pracą małego zespołu (1-5 osób) - mile widziane.
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość programu Excel.

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów pozapłacowych - m.in dodatek wakacyjny, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna,
  • udział w ciekawych projektach,
  • możliwość nabywania nowego doświadczenia i dalszy rozwój osobisty i zawodowy.

wszystkie oferty 1073