Sales Manager

Numer referencyjny: SSI / PŁ /AS
lokalizacja
mazowieckie / Płock
kategoria
B2B

O pracodawcy:

Naszym Klientem jest firma specjalizująca się od 30 lat w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań przemysłowych i artykułów elektrotechnicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy doświadczonego specjalisty, który chce samodzielnie kształtować zawodową rzeczywistość i mieć realny wpływ na rozwój projektów inwestycyjnych w sektorze przemysłowym.

Jeżeli odnajdujesz się w branży przemysłowej w sferze handlu, a do tego dobrze znasz branże chemiczną i paliwowo-gazową - to miejsce jest właśnie dla Ciebie.

Obowiązki:

  • kreowanie strategii sprzedaży na dedykowanym terenie (Płock i okolice),
  • budowanie sieci kontaktów i pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych w podległym regionie,
  • zapewnienie niezbędnej wiedzy technicznej dotyczącej specyfikacji produktowej odbiorcom oraz wewnętrznym działom handlowym i ofertowym,
  • udział w spotkaniach handlowych z klientami i doradztwo w zakresie rozwiązań technologicznych,
  • analiza rynku, trendów, konkurencji i możliwości biznesowych dla organizacji,
  • raportowanie bezpośrednie do Kierownika Działu.

Wymagania:

  • doświadczenie podobnym stanowisku w branży inwestycyjnej lub przemysłowej
  • bardzo dobra znajomość branży paliwowo-gazowej i chemicznej
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne)
  • wysoka motywacja i proaktywna, dynamiczna postawa skoncentrowana na rozwoju biznesu,
  • doświadczenie i umiejętność prowadzenia rozmów handlowych, spotkań i negocjacji,
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów biznesowych,
  • samodzielność w działaniu i ukierunkowanie na realizację wyznaczonych celów,
  • prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B - Ty decydujesz na jakich zasadach chcesz współpracować,
  • samodzielne i rozwojowe stanowisko w dziale handlowym - będziesz samodzielnie układać swój plan działania,
  • nowoczesne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),
  • pakiet dodatkowych korzyści, a w nim: możliwość dołączenia do ubezpieczenia medycznego, ubezpieczenia na życie, dofinansowanie do świąt, paczki świąteczne dla dzieci,
  • zatrudnienie w firmie będącej liderem nowoczesnych rozwiązań elektrotechnicznych w Europie.

wszystkie oferty 795