Strona główna/Oferty Pracy/Samodzielna Księgowa ze Znajomością Języka Angielskiego (..)

Samodzielna Księgowa ze Znajomością Języka Angielskiego - Praca w 100% Zdalna

Numer referencyjny: FA/PB
lokalizacja
małopolskie / Kraków
kategoria
Księgowość, Księgowy GL / R2R / RtR

Obowiązki:

  • analiza i uzgadnianie kont GL,
  • przygotowywanie zamknięcia miesiąca,
  • przygotowywanie miesięcznych raportów finansowych,
  • przygotowanie oraz przegląd uzgodnień kont,
  • komunikacja z wewnętrznymi i zewnętrznymi interesariuszami, w tym z audytorami,
  • przygotowanie rocznych sprawozdań finansowych,
  • wsparcie działu podatkowego,
  • udział w projektach usprawniających,
  • wspieranie młodszych współpracowników - możliwość rozowju w roli Supervisora.

Wymagania:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w pełnej księgowości księgi głównej lub rachunkowości grupowej,
  • znajomość poslkich standardów rachunkowości,
  • doświadczenie w sporządzaniu deklaracji podatkowychy (VAT, CIT),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność pracy w zespole - współpraca z innymi działami firmy,
  • doskonałe umiejętności interpersonalne, komunikacyjne oraz analityczne,
  • dokładność, samodzielność, skrupulatność i orientacja na szczegóły,
  • znajomość oprogramowania i narzędzi finansowych oraz MS Office.

  • możliwość umowy o pracę na czas nieokreślony bez okresu próbnego,
  • pracę w systemie hybrydowym,
  • prywatna opieka zdrowotna,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • szkolenie zawodowe i wsparcie kwalifikacji,
  • perspektywa rozwoju osobistego i zawodowego,
  • dostęp do platformy benefitowej.

wszystkie oferty 819