Strona główna/Oferty Pracy/Senior Python Software Engineer

Senior Python Software Engineer

Numer referencyjny: TLP/MM
lokalizacja
małopolskie / Kraków
kategoria
Programista, Python

O pracodawcy:

Nasz klient koncentruje się na budowaniu innowacyjnych i sprawnych rozwiązań IT, dzięki którym klienci korzystający z usług firmy zyskują przewagę rynkową. Specjalizują się w obsłudze klienta, wspieraniu sprzedaży i rozwiązaniach przez największe podmioty w branży finansowej, telekomunikacyjnej i hotelarskiej. Jest to największej jakości outsourcing usług informatycznych. Działają zarówno w kraju jak i za granicą.

Obowiązki:

  • rozwijanie nowych funkcji platformy e-learningowej;
  • uczestnictwo w projektowaniu architektury;
  • wsparcie w analizie systemu i dokumentacji technicznej;
  • wsparcie w kwestii bezpieczeństwa i testowaniu systemu;
  • przygotowywanie i uruchamianie środowisk programistycznych, testowych i preprodukcyjnych;
  • integrowanie źródeł danych i budowanie własnych API;

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość Python 3.5 i Django 2.x
  • Bardzo dobra znajomość technologii HTML5, CSS3, JavaScript;
  • Doświadczenie w pracy z Celery i Redis
  • Co najmniej 2-3 letnie doświadczenie jako programista Fullstack Python/Django
  • doświadczenie z Linux / Nginx / Gunicorn;
  • doświadczenie w tworzeniu Rest Api przy użyciu Django Rest Framework / Tastypie;
  • znajomość procesów CI/CD, Docker;
  • doświadczenie w pracy z Git React;
  • język angielski na poziomie min. B2.

    MILE WIDZIANE:
  • znajomość baz danych MySQL i MongoDB;
  • Doświadczenie w pracy z systemami typu Learner Management System

Nasz Klient oferuje:

  • 80h na własny rozwój,
  • elastyczne zatrudnienie,
  • nauka angielskiego i niemieckiego,
  • usługa wsparcia psychologicznego,
  • ubezpieczenie,
  • opieka medyczna,
  • mulitsport,
  • praca zdalna.

wszystkie oferty 902