Strona główna/Oferty Pracy/Service Delivery Coordinator

Service Delivery Coordinator

Numer referencyjny: SDM / KRK KL
lokalizacja
małopolskie / Kraków
kategoria
Service Delivery Manager

Obowiązki:

  • Wsparcie użytkowników L1/L2, Client and Infrastructure Operations;
  • Koordynowanie lokalnych projektów infrastrukturalnych (od rozpoczęcia do zamknięcia);
  • Wdrażanie nowych usług we współpracy z lokalnym i globalnym zespołem oraz zarządzanie katalogiem usług;
  • Zapewnianie przestrzegania określonych systemów, procesów, polityk i metodologii oraz zapewnianie skutecznego monitorowania, kontroli i wsparcia świadczenia usług;
  • Wsparcie w osiągnięciu umów o gwarantowanym poziomie usług IT;
  • Budowanie długotrwałych relacji usług IT z klientami;
  • Uczestnictwo w globalnych regionalnych spotkaniach operacyjnych dotyczących infrastruktury i dostarczania usług;
  • Udział w globalnych/regionalnych przeglądach projektów.

Wymagania:

  • 3-5lat doświadczenia w branży informatycznej;
  • 2 lata pracy w międzynarodowym zespole ds. usług IT;
  • Praktyka w zakresie ram ITIL, w szczególności incydentów, problemów, zarządzania zmianami, raportowania i ogólnego zarządzania SLA;
  • Silne umiejętności komunikacyjne potrzebne do kontaktów z przedstawicielami klientów wysokiego szczebla;
  • Umiejętność planowania oraz prioretyzowania;
  • Gotowość do podróży służbowych.

Benefity i warunki zatrudnienia:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od poniedziałku do piątku w godzinach biznesowych;
  • Praca w systemie hybrydowym;
  • Możliwość rozwoju i udziału w szkoleniach;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;
  • Prywatna opieka medyczna Medicover dla pracownika i jego rodziny;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Dofinansowanie do wakacji, prezentów świątecznych dla dzieci ;
  • Możliwość sfinansowania dalszego kształcenia (studia magisterskie, podyplomowe);
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia PZU.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim

wszystkie oferty 902