Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista / Specjalistka ds. odkupu i sprzedaży (..)

Specjalista / Specjalistka ds. odkupu i sprzedaży samochodów używanych

Numer referencyjny: SOSSU/MG
lokalizacja
śląskie / Zabrze
kategoria
Specjalista ds. Sprzedaży / Sales Specialist

O pracodawcy:

Naszym Klientem jest jeden z czołowych autoryzowanych dealerów samochodowych.

Obowiązki:

  • aktywne pozyskiwanie oraz identyfikowanie nowych klientów,
  • wstępna ocena stanu technicznego samochodu przed odkupem,
  • wycena samochodu używanego zgodnie z polityką firmy,
  • przedstawienie oferty odkupu samochodu,
  • negocjowanie cen oraz warunków zakupu i sprzedaży samochodów,
  • sporządzanie umów kupna-sprzedaży i dokumentacji związanej z transakcjami samochodowymi,
  • realizacja założonych celów,
  • raportowanie wyników i efektów pracy.

Wymagania:

  • doświadczenia w branży motoryzacyjnej, szczególnie w zakresie odkupu i sprzedaży samochodów używanych,
  • znajomości rynku samochodów używanych oraz umiejętności analizowania i oceny stanu technicznego pojazdów,
  • umiejętności negocjacyjne oraz umiejętność budowania trwałych relacji z klientami,
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność zarządzania czasem w celu osiągnięcia założonych celów sprzedażowych,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

  • interesującą pracę z możliwością rozwoju własnych umiejętności a także docelowego awansu w firmie z wieloletnią tradycją,
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowę o pracę oraz motywujący system premiowy,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez profesjonalne szkolenia marki,
  • nowoczesne narzędzia pracy i nieograniczony budżet,
  • stałe godziny pracy (9:00-17:00, 10:00-18:00),
  • rabaty na samochody i usługi oferowane w serwisie klienta,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.

wszystkie oferty 864