Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. HR

Specjalista ds. HR

Numer referencyjny: SP/JK
lokalizacja
dolnośląskie / Wrocław
Employer Branding, Specjalista ds. personalnych, Specjalista ds. rekrutacji

O pracodawcy:

Nasz Klient to firma produkcyjna, działająca w branży FMCG. Do jej zespołu szukamy osoby, której zadaniem będzie wsparcie rekrutacji na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz opieka nad nowymi pracownikami.

Zadania:

  • odpowiedzialność za kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i managerskie,
  • stała współpraca z agencjami rekrutacyjnymi, lokalnymi mediami oraz portalami ogłoszeniowymi,
  • wdrażanie nowych pracowników do organizacji,
  • inicjowanie i udział w działaniach Employer Branding,
  • wsparcie bieżących procesów i projektów HR-owych,
  • przygotowywanie analiz i raportów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne,
  • umiejętność wykorzystywania metod direct search w procesach rekrutacji,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość narzędzi MS Office,
  • umiejętność planowania i dobra organizacja pracy.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość udziału w projektach z zakresu ZZL.

wszystkie oferty 902