Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. HR

Specjalista ds. HR

Numer referencyjny: SH/KA
lokalizacja
zachodniopomorskie
kategoria
HR miękki

O pracodawcy:

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. HR.

Obowiązki:

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • zarządzanie procesem komunikacji w spółce w Zakresie procesów personalnych,
  • prowadzenie komunikacji zewnętrznej z rynkiem pracy oraz działań Employer Brandingowych,
  • organizacja działań rozwojowych dla pracowników,
  • wsparcie dz. Personalnego w ramach prowadzonych projektów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętności analityczne,
  • komunikatywność,
  • umiejętność budowania relacji,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność i otwartość na zmiany,
  • pozytywne nastawienie,
  • mobilność, prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • świadczenia dla pracowników – m.in. dodatki do wypoczynku, na święta, kasa zapomogowo-pożyczkowa, ubezpieczenie grupowe,
  • pracę w nowoczesnym, zmodernizowanym zakładzie pracy,
  • przyjazną atmosferę.

wszystkie oferty 1085