Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. HR

Specjalista ds. HR

Numer referencyjny: HRS/KRK/PL
lokalizacja
małopolskie / Kraków
kategoria
HR miękki

Obowiązki:

  • codzienne wsparcie dla wszystkich pracowników i menedżerów w różnych zapytaniach HR zgodnie z polityką firmy i przepisami prawa pracy;
  • zarządzanie dokumentacją zatrudnienia i utrzymaniem danych od zatrudnienia do emerytury;
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami;
  • odpowiadanie na zapytania pracowników i interesariuszy wewnętrznych dotyczące tematów HR, takich jak onboarding, dodatek rodzinny, wynagrodzenie itp;
  • weryfikacja oraz wprowadzanie danych do systemów HR;
  • utrzymanie wysokiego poziomu jakości danych, aby pracownicy otrzymywali na czas wynagrodzenie i jego składniki.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego min. B2;
  • doświadczenie w obszarze HR, min. 1 rok;
  • wysokie zdolności interpersonalne;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS office;
  • chęć nauki i rozwoju w branży HR.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość pracy zdalnej;
  • pakiet benefitów pozapłacowych - prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie nauki języków obcych;
  • możliwość rozwoju w ramach struktur firmy;
  • pracę w międzynarodowym środowisku.

wszystkie oferty 1073