Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. HR z j.niderlandzkim

Specjalista ds. HR z j.niderlandzkim

Numer referencyjny: HRD/KRK/AS
lokalizacja
małopolskie / Kraków
kategoria
Obsługa Klienta

Obowiązki

  • obsługa zapytań pracowników dotyczących umów, urlopów, benefitów.
  • realizacja procesów HR zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • zarządzanie dokumentacją pracowniczą,
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy,
  • aktualizacja danych w systemie Salesforce.

Wymagania

  • dobra znajomość j. niderlandzkiego oraz angielskiego (min. B2),
  • doświadczenie w obszarze HR,
  • umiejętność rozwiązywania problemów, proaktywność w codziennych działaniach,
  • indywidualne podejście do każdego pracownika,
  • staranność w wykonywanych obowiązkach oraz duża dbałość o szczegóły.

Co możesz otrzymać?

  • umowę o pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach biznesowych,
  • możliwość pracy hybrydowej,
  • prywatną opiekę zdrowotną i ubezpieczenie na życie,
  • kartę Multisport,
  • dostęp do platformy kafeteryjnej z bonami do sklepów, kin, teatrów i wielu innych miejsc,
  • dofinansowanie do sekcji sportowych,
  • dofinansowanie do szkoleń i certyfikacji,
  • dofinansowanie do firmowej kantyny oraz zniżki z kartą paliwową,
  • bezpłatny parking blisko firmy.

wszystkie oferty 902