Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. Technicznych Systemów Fotowoltaicznych

Specjalista ds. Technicznych Systemów Fotowoltaicznych

Numer referencyjny: AK/WW
lokalizacja
wielkopolskie / Widziszewo
kategoria
Monter, Serwis, Technik Serwisu

Obowiązki:

  • Końcowy montaż i podłączenie instalacji fotowoltaicznych do sieci wewnętrznych obiektów,
  • Sporządzanie protokołów pomiarów elektrycznych oddawanych do użytkowania instalacji,
  • Sporządzanie podstawowej dokumentacji powykonawczej i przygotowywanie zgłoszeń przyłączenia mikroinstalacji do sieci,
  • Konfiguracja instalacji,
  • Nadzór monitoringu instalacji PV i prace serwisowe,
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników instalacji,
  • Stała z współpraca z doradcami technicznymi, wykonawcami i projektantami.

Wymagania:

  • Wyobraźnia techniczna i umiejętności manualne,
  • Wysoka komunikatywność,
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (docelowo 2-3 dni w tygodniu),
  • Wykształcenie średnie techniczne o profilu elektrycznym/ elektroenergetycznym/automatyka lub pokrewne,
  • Podstawowe uprawnienia elektryczne kat. D i E do 1 kV,
  • Obsługa komputera (pakiet office, poczta, programy techniczne),
  • Mile widziane znajomość montażu oraz działania systemów fotowoltaicznych poparta doświadczeniem praktycznym.

  • Szkolenia wspierające rozwój merytoryczny oraz wzrost kompetencji,
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym: laptop, iPhone, iPad,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Roczny system premiowy,
  • Pakiet socjalny, w tym: opiekę medyczną Lux Med i kartę Multisport.

wszystkie oferty 922