Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. administracji i obsługi klienta z j. (..)

Specjalista ds. administracji i obsługi klienta z j. niemieckim

Numer referencyjny: CS/GD/PL
lokalizacja
pomorskie / Gdańsk
kategoria
Specjalista ds. Administracji, SSC/BPO, Obsługa Klienta

Obowiązki:

  • Obsługa klienta biznesowego, przez połączenia przychodzące i wychodzące, a także za pośrednictwem e-mail
  • Rozwiązywanie problemów klientów
  • Bieżące czynności administracyjne i zarządzanie dokumentacją
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy oraz dobrych relacji z klientami
  • Kontrola danych w systemie
  • Raportowanie wykonanych zadań

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego (min.C1)
  • Dobra znajmość MS Office
  • Chęć do rozwoju kierunkowego oraz zdolność szybkiego uczenia się
  • Wysokie umiejętności analityczne oraz interpersonalne

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet szkoleń pracowniczych
  • System benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta multisport)
  • Program poleceń pracowniczych
  • Możliwość kształcenia umiejętności językowych

wszystkie oferty 1074