Strona główna/Oferty Pracy/Specjalista ds. handlowych z j. bułgarskim / czeskim / (..)

Specjalista ds. handlowych z j. bułgarskim / czeskim / francuskim / hiszpańskim / niderlandzkim / rumuńskim / niemieckim / słowackim / słoweńskim / serbskim / szwedzkim / węgierskim

Numer referencyjny: COM/MAS
lokalizacja
śląskie / Bielsko-Biała
Obsługa Klienta, Specjalista ds. Sprzedaży / Sales Specialist

Obowiązki:

  • zdobywanie klientów na rynkach europejskich za pomocą różnych środków komunikacji, takich jak e-mail, telefon, czat i media społecznościowe,
  • aktywne prezentowanie naszej oferty partnerom, aby zachęcić ich do współpracy,
  • rozszerzanie bazy klientów poprzez aktywne pozyskiwanie nowych kontaktów,
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi posprzedażowej dla klientów,
  • budowanie rozpoznawalności marki firmy na międzynarodowym rynku,
  • analizowanie rynku i konkurencji w celu dostosowywania strategii sprzedażowej do zmieniających się warunków,

Wymagania:

  • biegła znajomość jednego z języków obcych (bułgarski, czeski, francuski, hiszpański, niderlandzki, rumuński, niemiecki, słowacki, słoweński, serbski, szwedzki, węgierski),
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz gotowość do pracy z telefonami wychodzącymi,
  • umiejętność efektywnego wyszukiwania i wykorzystywania informacji z internetu w praktyce,
  • gotowość do pracy z bazami klientów oraz monitorowania KPI,
  • zdolność do pracy w zespole oraz współpracy z różnymi działami w firmie.

Benefity:

  • gruntowne wdrożenie na stanowisko,
  • umowa o pracę,
  • natychmiastowa możliwość rozpoczęcia pracy,
  • premie uznaniowe zależne od wyników,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego,
  • przyjazna, niekorporacyjna atmosfera,
  • dostęp do szkoleń i programów rozwojowych.

wszystkie oferty 864